کلینیک دندانپزشکی آرام

متخصص عصب کشی در گیشا – تهران (درمان ریشه در منطقه 2)

متخصصین اندودانتیکس(عصب کشی) با روش‌ های پیچیده‌ ای بافت داخل دندان را ترمیم می‌ کنند. این افراد می‌ توانند علل مختلف درد دندان مثل عفونت را تشخیص دهند و روش‌ های مختلفی مثل عصب کشی را به منظور تسکین درد انجام خواهند داد. درصورتی که قصد دارید برای انتخاب بهترین متخصص عصب‌ کشی در تهران اقدام کنید، باید علاوه‌ بر مواردی همچون تجربه و مهارت متخصص، ساعات کاری و میزان نزدیکی مطب به خانه، نظرات سایر بیماران را هم در مورد متخصص عصب کشی جویا شوید. پس از انجام تحقیقات لازم و انتخاب بهترین متخصص، می‌ توانید در اسرع وقت به ایشان مراجعه و پروسه درمانتان را آغاز کنید.

دندانپزشکان متخصص عصب کشی در کلینیک دندانپزشکی آرام-تهران، محدوده گیشا


دندانپزشکان متخصص عصب کشی در کلینیک دندانپزشکی آرام-تهران، محدوده گیشا

دکتر سید رضا هاشمی و دکتر حدیث یزدانی، کلیه خدمات مربوط به عصب کشی(درمان ریشه) را در کلینیک دندانپزشکی آرام به بیماران عزیز ارائه می‌ کنند.  علاوه‌بر عصب کشی(روت کانال)، این کلینیک یکی از بهترین مراکز ارائه خدمات دندانپزشکی در منطقه 2 تهران می‌ باشد. درمان‌های ایمپلنت، انواع جراحی دندان عقل، جراحی لثه، درمان‌های زیبایی، ونیر کامپوزیت، لمینت دندان و درمان‌ های مربوط به اطفال به‌ صورت حرفه‌ ای در این مرکز توسط پزشکان مجرب انجام می‌ شود. در نظر داشته باشید بیمه‌ معلم، بیمه سینا، بیمه سامان، بیمه تجارت نو، بیمه ایران، بیمه سرمد و بیمه رازی با کلینیک دندانپزشکی آرام قرارداد داشته و هزینه‌ های بیماران را تحت پوشش قرار می‌ دهند.

نشانی و اطلاعات تماس کلینیک دندانپزشکی آرام

نشانی: تهران- گیشا- خیابان یکم- پلاک 4- طبقه اول- واحد3

تلفن تماس: 02188263861

انتخاب بهترین متخصص عصب کشی در گیشا، تهران


انتخاب بهترین متخصص عصب کشی در گیشا، تهران

افراد معمولاً توسط دندانپزشک خود به متخصص عصب کشی ارجاع داده می‌ شوند. با این حال اگر قصد دارید خودتان یک متخصص را انتخاب کنید با دقت در این باره تحقیق کنید. میزان تجربه و مهارت دندانپزشک در انجام عصب کشی و دیگر روش‌ های جراحی احتمالی اهمیت زیادی خواهد داشت. بهتر است به سراغ افرادی بروید که با سال‌ ها تجربه دارای کسب و کار موفقی باشند. هرچقدر تعداد جراحی‌ های انجام شده توسط دندانپزشک بیشتر باشد مهارت او نیز بیشتر خواهد بود. از جمله عواملی که باید به هنگام انتخاب متخصص عصب کشی به آن‌ ها توجه کنید می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

توجه به میزان تجربه و تحصیلات

در مورد میزان تجربه و تحصیلات دندانپزشک تحقیق کنید. متخصص اندودانتیکس پس از اتمام دوره‌ دندانپزشکی عمومی در دوره‌ تخصص مشغول به تحصیل می‌ شود. در طی این دوره نکاتی در مورد آناتومی داخلی دندان و نحوه‌ انجام عصب کشی به فرد آموزش داده خواهند شد.

تکنولوژی‌ های مورد استفاده توسط دندانپزشک را بررسی کنید.

برخی از متخصصین از تکنولوژی‌ های مورد اعتماد ولی قدیمی استفاده می‌ کنند که ممکن است بهترین راه برای هر بیمار نباشند. برای مثال قبل از درمان دندانپزشک، نیازمند تصویری واضح از دندان شما خواهد بود که می‌ توان با تکنیک‌ های عکس برداری سه بعدی نسبت به گرافی‌ های قدیمی تصاویر بهتری به دست آورد. با دیدن واضح بافت دندان متخصص عصب کشی می‌ تواند با کم‌ ترین تهاجم و بیشترین کارایی درمان را انجام دهد. یکی دیگر از تکنولوژی‌ های مورد استفاده میکروسکوپ جراحی است. متخصصین عصب کشی بر روی کانال‌ های ریشه‌ ای دندان کار می‌ کنند که بسیار کوچک بوده و به منظور اطمینان از دقیق بودن جراحی لازم است تا داخل این کانال‌ ها دیده شود. میکروسکوپ جراحی می‌ تواند این تصویر لازم برای این عمل را فراهم کند.

متخصصین نزدیک به خود را مشخص کنید.

از آن جایی که برخی از انواع عصب کشی نیازمند جلسات درمان متعدد هستند بهتر است دندانپزشکی را پیدا کنید که به خانه یا محل کار شما نزدیک باشد. نزدیک بودن مطب متخصص و دسترسی راحت به آن باعث می‌ شود تا سر وقت برای نوبت خود مراجعه کرده و ویزیت‌ های بعدی را نیز انجام دهید.

بزرگراه چمران، اتوبان شیخ فضل الله و بزرگراه جلال آل احمد، مسیرهای مناسبی را برای دسترسی به کلینیک دندانپزشکی آرام فراهم کرده‌اند. در صورتی که با ماشین شخصی در شهر تردد می‌ کنید، از طریق این اتوبان‌ ها، از هر نقطه‌ ای از تهران می‌ توانید خودتان را به کلینیک برسانید.

درصورتی که قصد دارید از مترو و یا خطوط بی آر تی برای تردد استفاده کنید، باید در نظر داشته باشید که ایستگاه متروی تربیت مدرس در خط 7 متروی تهران، نزدیک‌ ترین ایستگاه مترو به کلینیک دندانپزشکی آرام می‌ باشد. همچنین به منظور تردد از طریق خطوط بی‌آرتی، ایستگاه کوی نصر در خط پایانه افشار-ترمینال جنوب نزدیکترین ایستگاه بی‌ آر تی به کلینیک دندانپزشکی آرام می‌ باشد.

درصورتی که در خیابان پاتریس لومومبا سکونت دارید و قصد دارید برای انتخاب نزدیک‌ ترین دندانپزشک متخصص عصب‌کشی در محدوده پاتریس لومومبا اقدام کنید، لازم است بدانید برای رسیدن به کلینیک دندانپزشک آرام در خیابان گیشا با اتومبیل شخصی تنها 5 دقیقه و پیاده تنها 20 دقیقه فاصله دارید.

از دندانپزشک خود بخواهید تا یک متخصص عصب کشی به شما معرفی کند.

در زمان پیدا کردن متخصص اندودانتیکس ممکن است به ارجاع دندانپزشک عمومی نیاز داشته باشید. در زمان گرفتن ارجاع از دندانپزشک خود بخواهید تا یک متخصص خوب به شما معرفی کند. در بسیاری از موارد دندانپزشک شما می‌ تواند یک متخصص مورد اعتماد به شما معرفی کند.

دیگر مواردی که به هنگام انتخاب بهترین متخصص عصب کشی دندان باید در نظر داشته باشید.

 • هزینه‌ درمان و وضعیت پوشش بیمه به چه شکل است؟
 • دندانپزشک در کدام انجمن‌ های علمی عضو است؟ آیا او استاد دانشگاه است؟
 • آیا رفتار و اخلاق دندانپزشک و کارکنان مطب او مناسب و حرفه‌ ای است؟
 • آیا ساعت کار مطب برای شما مناسب است؟ موارد اورژانس دندانپزشکی نادر بوده ولی در مورد اقدامات احتمالی سؤال کنید. برای مثال آیا می‌ توان پس از ساعات کاری و یا در روزهای تعطیل با دندانپزشک در ارتباط بود؟
 • رسیدگی به موارد اورژانسی توسط خود دندانپزشک انجام می‌ شود یا همکاران او؟ در مورد دوم میزان تجربه و تحصیلات همکاران او چقدر است؟

متخصصین عصب کشی چه چیزی را درمان می‌ کنند؟


متخصصین عصب کشی چه چیزی را درمان می‌ کنند؟

متخصصین اندودانتیکس در درجه‌ اول به درمان پالپ (بافت داخلی) و ریشه‌ های دندان می‌ پردازند که ممکن است در اثر موارد زیر آسیب دیده باشند:

 • پوسیدگی دندان که در صورت عدم درمان باعث آسیب به بافت ریشه خواهد شد.
 • آبسه‌ دندان که به تجمع باکتری‌ ها در داخل دندان یا لثه گفته می‌ شود.
 • شکستگی دندان در اثر ضربه (مثل زمین خوردن).
 • ترک خوردگی دندان که تا بافت پالپ کشیده شده باشد.

متخصص اندودانتیکس چه کاری انجام می‌ دهد؟


متخصص اندودانتیکس چه کاری انجام می‌ دهد؟

با وجود اینکه دندانپزشک عمومی نیز توان انجام عصب کشی را دارد، متخصص اندودانتیکس یا عصب کشی این کار را بسیار بیشتر انجام می‌ دهد. آموزش بیشتر در این زمینه و حجم بالاتر بیماران عصب کشی باعث می‌ شود تا این فرد مهارت بسیار بالایی برای انجام عصب کشی داشته باشد.

متخصص عصب کشی می‌ تواند علل پیچیده‌ درد دندان را پیدا کرده و جراحی‌ های دیگری از جمله موارد زیر را نیز انجام دهد:

 • درمان مجدد عصب کشی: در این روش موادی که برای عصب کشی استفاده شده ولی کارایی لازم را نداشتند برداشته شده و دندان مجدداً پر می‌ شود.
 • جراحی اورژانسی دندان: به منظور ترمیم آسیب‌ های پیچیده‌ دندان یا درمان عفونت‌ های شدید.
 • جراحی کشیدن دندان: کشیدن دندان زمانی انجام می‌ شود که آسیب وارد شده به آن شدید بوده و نتوان دندان را حفظ کرد.
 • جراحی ایمپلنت دندان: کاشت ایمپلنت که بعداً می‌ توان از آن به عنوان پایه‌ ای برای بریج یا دندان مصنوعی استفاده کرده و عملکرد و زیبایی دندان‌ها را بهتر کرد.
 • جراحی اندودانتیک: جراحی‌ های تخصصی مثل اپیکواکتومی (برداشتن انتهای ریشه‌ دندان).

سایر متخصصان عصب‌کشی در منطقه گیشا، تهران


 • دکتر محمد مهدی فیروزبخت
 • دکتر شقایق مؤمن آبادی
 • دکتر مصطفی حیدری
 • دکتر سید محسن علمی

سؤالات متداول


بهترین فرد برای انجام عصب کشی کیست؟

متخصصین عصب کشی افراد با مهارت در زمینه‌ این روش هستند که می‌ توانند به خوبی علت درد را تشخیص داده و آن را درمان کنند.

چگونه می‌ توانم یک دندانپزشک در نزدیک خود انتخاب کنم؟

برای انتخاب دندانپزشک باید به موارد زیر دقت کنید:

 1. موقعیت
 2. سطح تجربه
 3. استفاده از مواد باکیفیت

در صورت مراجعه به دندانپزشک غیرمتخصص در حوزه عصب‌کشی چه مشکلاتی ممکن است پیش بیاید؟

در صورت درمان نشدن یکی از کانال‌ ها عفونت گسترش یافته و می‌ تواند باعث ایجاد آبسه شود.

به هنگام انتخاب بهترین متخصص عصب‌ کشی در تهران، لوکیشن و نزدیکی مطب به خانه چه اهمیتی دارد؟

با توجه به اینکه برای انجام عصب‌ کشی بیش از یک بار باید به دندانپزشک مراجعه کنید، لازم است مطب دندانپزشک با خانه شما فاصله زیادی نداشته باشد تا بدین‌ ترتیب برای رفت و آمد مشکلی نداشته باشید.

مقالات مربوطه

تحلیل لثه
آبسه و بیماری های لثه

تحلیل لثه

تحلیل لثه (gum recession) تحلیل لثه یا پسروی لثه، فرایندی است که در آن خط لثه از موقعیت طبیعی و همیشگی خود عقب نشینی کرده

مطالعه»
تماس با ما