کلینیک دندانپزشکی آرام

متخصص کامپوزیت در گیشا – تهران (منطقه 2)

کامپوزیت دندان یکی از روش‌ های زیباسازی در دندانپزشکی است که از آن برای ترمیم دندان‌های شکسته، ترک خورده یا در موارد تغییر رنگ دادن دندان استفاده می شود. همچنین می توان از کامپوزیت دندان برای پر کردن فاصله و شکاف میان دندان‌ ها، بلندتر یا کوتاه‌ تر کردن طول دندان و یا برای محافظت از ریشه دندان استفاده کرد. از طرفی، دندانپزشک متخصص کامپوزیت دندان، متخصص دندانپزشکی زیبایی است که خدمات کامپوزیت دندان،باندینگ و ترمیم دندان را ارائه می کند. درصورتی که قصد دارید برای انتخاب بهترین متخصص کامپوزیت دندان در تهران اقدام کنید، باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید. تخصص دندانپزشک، هزینه درمان و میزان نزدیکی کلینیک دندانپزشکی به خانه، از جمله عواملی هستند که در انتخاب شما تاثیرگذار خواهند بود.

دندانپزشک متخصص کامپوزیت دندان در کلینیک دندانپزشکی آرام-تهران، محدوده گیشا


دندانپزشکان متخصص عصب کشی در کلینیک دندانپزشکی آرام-تهران، محدوده گیشا

کلینیک دندانپزشکی آرام، یکی از بهترین مراکز ارائه خدمات دندانپزشکی در منطقه 2 تهران می‌ باشد. درمان‌ های ایمپلنت، انواع جراحی دندان عقل، جراحی لثه، درمان های زیبایی، ونیر کامپوزیت، لمینت و درمان‌های مربوط به اطفال به‌ صورت حرفه ای در این مرکز توسط پزشکان مجرب انجام می‌ شود. درمان‌ های زیبایی نظیر کامپوزیت دندان در این مرکز توسط خانم دکتر حدیث یزدانی انجام می‌شود.

نشانی و اطلاعات تماس کلینیک دندانپزشکی آرام


نشانی: تهران- گیشا- خیابان یکم- پلاک 4- طبقه اول- واحد3

تلفن تماس: 02188263861

نحوه انتخاب بهترین دندانپزشک متخصص کامپوزیت در منطقه گیشا تهران


نحوه انتخاب بهترین دندانپزشک متخصص کامپوزیت در منطقه گیشا تهران

قبل از انتخاب دندانپزشک متخصص کامپوزیت، باید در مورد مهارت ایشان، هزینه‌ ها و میزان رضایت سایر بیماران تحقیقات لازم را انجام دهیم.

از دیگران راهنمایی و مشورت بگیرید.

با صحبت کردن با دوستان و آشنایان و همچنین افراد خانواده خود، از تجربه آنها نیز برخوردار خواهید شد. البته شما نباید تنها به تجارب دیگران تکیه کنید اما این عامل می تواند شما را در حین جستجو برای پیدا کردن بهترین دندانپزشک متخصص کامپوزیت، در مسیر درست و صحیحی قرار دهد.

به مکان و موقعیت مطب دندانپزشکی توجه کنید.

مکان و موقعیت مطب دندانپزشکی مد نظر را نیز بسنجید. شما برای دریافت درمان‌ های زیبایی اغلب باید چندین مرتبه به مطب دندانپزشک مراجعه کنید که این امر به معنی رفت و آمدهای متعدد به مطب دندانپزشک است. از این رو، توصیه می شود مطب دندانپزشکی را انتخاب کنید که از حیث فاصله به منزل شما نزدیک‌ تر باشد.

کلینیک دندانپزشکی آرام در خیابان گیشا تهران، به لحاظ دسترسی از طریق اتوبان‌ های مختلف در موقعیت خوبی قرار گرفته است. اتوبان چمران در شرق، اتوبان شیخ فضل الله در غرب، اتوبان حکیم در شمال و بزرگراه جلال آل احمد در جنوب این منطقه مسیرهای مناسبی را برای ساکنین تمامی مناطق تهران فراهم کرده‌ اند، که از طریق آنها مراجعین می‌ توانند به راحتی خودشان را به کلینیک برسانند.

همچنین دسترسی به کلینیک از طریق مترو و خطوط بی آر تی نیز به راحتی امکانپذیر است. ایستگاه متروی تربیت مدرس(خط 7 متروی تهران) نزدیک‌ ترین ایستگاه به کلینیک دندانپزشکی آرام می‌ باشد. همچنین ایستگاه بی آر تی کوی نصر در خط پایانه افشار-ترمینال جنوب نزدیک‌ ترین ایستگاه بی‌ آر تی به کلینیک دندانپزشکی آرام می‌ باشد که مراجعین می‌ توانند از طریق آن در ساعات اوج ترافیک تهران، خودشان را به کلینیک برسانند.

چنانچه در محدوده خیابان پاتریس لومومبا سکونت دارید و یا مشغول به کار هستید و قصد دارید برای انجام اموری همچون کامپوزیت کردن دندان‌ هایتان اقدام کنید، می‌ توانید به کلینیک دندانپزشکی آرام مراجعه کنید. در نظر داشته باشید برای رسیدن به کلینیک از این محدوده، با اتومبیل شخصی تنها 5 دقیقه و پیاده تنها 20 دقیقه فاصله دارید.

فناوری و متریال مورد استفاده برای درمان

از دندانپزشک خود در مورد متریال و انواع ابزار و تکنولوژی مورد استفاده او برای درمان سوال کنید. علاوه‌ بر این در مورد متریال مورد استفاده در پروسه درمان از دندانپزشک متخصص کامپوزیت سوال کنید. با توجه به اهمیت سلامت و زیبایی دهان و دندان، بسیار مهم است از متریال باکیفیت برای کامپوزیت دندان استفاده شود.

فعالیت متخصص کامپوزیت تا چه حدی در حوزه دندانپزشکی زیبایی متمرکز است.

برای پیدا کردن بهترین دندانپزشک متخصص کامپوزیت، شما باید سراغ دندانپزشکی بروید که در زمینه دندانپزشکی زیبایی تخصص داشته و فعالیت‌ های او در این حوزه متمرکز باشد. از این رو، از دندانپزشک خود بپرسید که فعالیت او تا چه حدی به دندانپزشکی زیبایی اختصاص دارد. به همین دلیل، همیشه باید دندانپزشکی را انتخاب کنید که میزان مراجعه بیماران به او برای دریافت خدمات دندانپزشکی زیبایی بیشتر است.

عکس‌های قبل و بعد نمونه کارهای قبلی دندانپزشک را بررسی کنید.

عکس‌های قبل و بعد نمونه کارهای قبلی دندانپزشک را بررسی کنید.

اگر بخواهید بدانید که بعد از اتمام تمامی مراحل و هزینه‌ ها، دندان‌ های شما به چه شکل خواهند بود، دیدن عکس‌ های قبل و بعد نمونه کارهای قبلی دندانپزشک در این مورد به شما کمک کرده و کیفیت کار وی را نیز به شما نشان خواهد داد.

مدارک و گواهینامه‌ های دندانپزشک را بررسی کنید.

باید توجه داشته باشید که هر دندانپزشکی صلاحیت فعالیت در حوزه دندانپزشکی زیبایی و بویژه کامپوزیت دندان را ندارد. از این رو، دندانپزشک متخصصی که انتخاب می کنید باید عضو انجمن دندانپزشکی زیبایی آمریکا بوده یا سایر مدارک و گواهینامه‌ های معتبر را داشته باشد.

فضای مطب و ساعات کاری دندانپزشک را بررسی کنید.

برای دریافت کامپوزیت، شما بیش از چند جلسه به مطب دندانپزشک مراجعه خواهید کرد. بنابراین،‌ فضای مطب را به خوبی بررسی کنید تا مکان مناسب و راحتی باشد. در جلسه مشاوره می توانید فضای مطب را به خوبی بررسی کنید. علاوه بر این، ساعات کاری و زمان باز بودن مطب را نیز با برنامه زمانی خود تطابق دهید.

هزینه

هزینه کامپوزیت دندان بسته به متریال (مواد مورد استفاده)، موقعیت جغرافیایی مطب و میزان تخصص دندانپزشک متغیر است. در جلسه مشاوره، متخصص کامپوزیت در مورد هزینه‌ ها و نحوه پرداخت اطلاعات کامل را به شما ارائه می‌ کند.

کلینیک دندانپزشکی آرام با بهره‌گیری از متدهای روز دنیا و همچنین استفاده از متریال باکیفیت، خدمات دندانپزشکی متنوعی را به مراجعین عزیز ارائه می‌ دهد. در این مرکز انواع ترمیم‌ های دندانپزشکی، جراحی عقل، جراحی لثه و درمان ریشه توسط دندانپزشکان متخصص انجام می‌ شود. همچنین خدمات دندانپزشکی زیبایی نظیر انواع روکش، بلیچینگ، کامپوزیت و لمینت با کیفیت بالا در این مرکز توسط خانم دکتر حدیث یزدانی و آقای دکتر سیدرضا هاشمی انجام می‌ شوند.

متخصص کامپوزیت چه نواقص و مشکلات دندانی را برطرف می‌ کند؟


متخصص کامپوزیت چه نواقص و مشکلات دندانی را برطرف می‌ کند؟

باندینگ کامپوزیت دندان یکی از روش‌ های ارزان قیمت جایگزین برای لمینت دندان و برای اصلاح نواقص دندانی است. در این روش به کمک مواد رزینی، دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی باندینگ را روی دندان فرم می‌ دهد و نواقص زیر را برطرف می کند:

 • پوشاندن تغییر رنگ دندان‌ ها
 • ترمیم ترک‌ خوردگی و شکستگی دندان
 • بستن فاصله و شکاف بین دندان‌ ها
 • بلندتر کردن طول دندان
 • تغییر ظاهر و برطرف کردن کجی دندان‌ ها

سایر متخصصان کامپوزیت دندان در منطقه گیشا، تهران


 • دکتر مهدی بدیعی
 • دکتر کامیار شاطری
 • دکتر فاطمه دیباجی
 • دکتر علیرضا فروغی

سؤالات متداول


برای انتخاب بهترین متخصص کامپوزیت در تهران، چه مواردی را باید در نظر داشته باشیم؟

مهم‌ترین فاکتورهایی که حین انتخاب متخصص کامپوزیت باید در نظر بگیرید عبارتند از:

 • موقعیت مکانی مطب در محل مناسبی باشد.
 • به نظرات مشتریان قبلی که مشکلات مشابهی داشته‌اند دسترسی داشته و آنها را بررسی کنید.
 • هزینه دریافتی متناسب با بودجه مالی شما باشد.

برای انجام کامپوزیت دندان، می‌ توانم به متخصص اورتودنسی مراجعه کنم؟

به منظور کامپوزیت کردن دندان‌ هایتان، باید به دندانپزشک متخصص زیبایی مراجعه کنید. به طور مثال متخصص اورتودنسی نمی‌ تواند به درستی مشکل شما را رفع کند.

در صورت مراجعه به دندانپزشک غیرمتخصص در حوزه کامپوزیت دندان چه مشکلاتی ممکن است پیش بیاید؟

در صورتی که برای کامپوزیت دندان به دندانپزشک غیرمتخصص مراجعه کنید، ممکن است دندانپزشک تجربه کافی نداشته باشد و یا از متریال باکیفیت استفاده نکند و نهایتا نتیجه کار رضایت‌ بخش نباشد.

بهترین روش برای پیدا کردن یک متخصص کامپوزیت خوب چیست؟

از توصیه‌ های اعضای خانواده، دوستان و آشنایان و یا همکاران خود استفاده کنید. می توانید از پزشک خانواده یا دکتر داروساز معتمد خود نیز بخواهید که یک متخصص کامپوزیت خوب را به شما معرفی کنند.

مقالات مربوطه

دندان خرگوشی
متخصص بیماری های دهان و دندان

دندان خرگوشی

دندان خرگوشی از قدیم تا کنون دندان همواره یکی از بخش های پر اهمیت و تاثیرگذار بر بحث زیبایی بوده است و همه ما در

مطالعه»
مسواک کودکان
دندانپزشکی اطفال

مسواک کودکان

مسواک کودکان مسواک زدن برای کودکان یک عادت بهداشتی بسیار مهم است که از سنین اولیه باید آموزش داده شود. از میان بچه ها تعدادی

مطالعه»
تماس با ما